Virály

8. listopadu 2018 03:06

redakce Prima Lajk

GALERIE: Holka se po letech šikany rozhodla zhubnout do svatebních šatů. Teď se z ní stává sexy hvězda Instagramu

Tahle dívka se rozhodla postavit sama sobě i lidem, kteří se jí neustále posmívali. Prozradila, jak po neustálém šikanování shodila přes 60 kilogramů, aby se vešla do plesových šatů.

Josie Desgrandová z Queenslandu v Austrálii, byla kvůli své nadváze na střední škole šikanována, což ji vzalo naprosto veškeré sebevědomí. Přiznala, že sama sebe při pohledu do zrcadla nenáviděla a protože se jí nechtělo chodit ani ven, neměla žádné kamarády. Před dvěma lety, když vážila přes 120 kilogramů se rozhodla přestoupit na zdravý životní styl, což jí pomohlo rapidně zhubnout. Povedlo se jí ztratit téměř 63 kilogramu a tím umlčela všechny, kteří si jí v té době díky nadváze dobírali.

Pro Daily Mail Josie prozradila, že tajemství jejího úspěchu bylo ve vyřazení takřka veškerých potravin s obsahem cukru. „Nevnímám to jako dietu, vnímám to jako změnu životního stylu. Přestala jsem jíst chleba a zmenšila porce na třetinu. Pokud mám chuť na něco sladkého, jedná se pouze o potraviny obsahující přírodní cukry, které jsou v ovoci. První dva týdny byly obtížné, ale teď už je to hračka. Za 12 měsíců se mi povedlo shodit 63 kilogramů.“

Během několika prvních měsíců své cesty Josie vykonávala jen minimální cvičení, ale nyní je odhodlána pracovat s osobním trenérem a chodit do posilovny třikrát nebo čtyřikrát týdně. Po ztrátě hmotnosti se nyní zaměřuje na budování svalů. No, tímhle musela všem svým „haterům” pořádně zavřít pusu. Tleskáme.


Přečtěte si také