návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Holka si nechala udělat u zubaře pravé upíří špičáky! Přijde vám tohle ještě normální?

Mladá žena se rozhodla pro velmi nezvyklý nový styl. Nechala si u zubaře zapilovat špičáky tak, aby vypadaly jako upíří.
Vydáno: 04.11.2019
Žena s upíříma zubama 10
Autor: facebook.com/Julia Kumpulainen Žena s upíříma zubama 10

Tělesné modifikace a piercing jsou sice v kurzu. Otázkou je, jestli tohle přecejen není už trochu moc. 24letá Julia má v obličeji několik piercingů, z poloviny vyholenou hlavu a split jazyka. Aby toho ale nebylo málo, nechala si vyrobit u zubaře speciální špičáky, které vypadají jako z Upířích deníků. Doteď nosila jenom sundavací, ale to ji přestalo bavit.

Sundavací upírské špičáky totiž prý nosila každý den po dobu pěti let, i když se jí s nimi špatně jedlo, způsobovalo ji to bolest čelisti a celkově to bylo nepohodlné. Vzhled pro ni ale byl přednější a nedala si říct. V lednu 2019 se jí podařilo najít zubaře, který pro ni vyrobit speciální špičáky, které by bylo možné trvalé nasadit. Zuby ji stály asi 13 tisíc korun.

Podle Julie někteří lidé reagují na její zuby pozitivně, ale některé menší děti před ní se strachem utíkají. Chtěla by prý změnit dojem, že všichni upíři jsou padouši, kteří sají krev. A ačkoliv si sama užívá chuť krve, nikdy nikoho kousat nebude.

Článek je zařazen v: vampyr , upíří zuby , Halloween , reálné upíří zuby

reklama