Virály

30. ledna 2019 16:08

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hora ze Hry o trůny baví internet touhle vtipnou fotkou. Čemu se lidé smějí?

Pokud i ty patříš mezi fanoušky populárního seriálu Hry o trůny, asi ti Horu alias Gregora Cleganea nemusíme představovat.

Islandský herec Hafþór Julius Björnsson (30), který postavu Hory ztvárnil, je opravdový kus chlapa. Měří přes 2 metry a váží 180 kilogramů, takže není divu, že si ho scenáristi pro takovou roli vybrali. Ale silák a zápasník to nebyl pouze ve filmu. V roce 2018 vyhrál soutěž o nejsilnějšího muže světa (World's Strongest Man).

Pozornost si však získala jeho fotka s manželkou Kelsey Henson, se kterou se oženil v říjnu minulého roku. Při pohledu na výškový rozdíl páru se pravděpodobně pousmějete, ale tohle není to, co upoutalo jeho fanoušky na Instagramu. Na fotografii totiž ti dva sedí vedle sebe v zimním počasí a v ruce drží hrníčky s horkou čokoládou. Jenomže velikost hrníčku je v hercových rukách opravdu komická. Lidé samozřejmě neotáleli a zasypali fotku vtipnými komentáři, kde si z toho dělají legraci. Ptají se, jak vůbec může, tak malý hrníček udržet, někdo se zase směje tomu, že v jeho rukách působí jako malá panáková sklenička. No, musíme uznat, že to působí opravdu vtipně.

Sdílejte článek
Štítky hora zábava vtipy Hra o trůny Hafþór Júlíus Björnsson

Přečtěte si také