Virály

25. září 2022 11:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hvězda OnlyFans zachránila svému fanouškovi život. Čeho nebezpečného si u něj všimla?

Sexy modelka z OnlyFans si všimla u svého fanouška nebezpečného signálu.

Belle Grace z hrabství Yorkshire je bývalá vedoucí týmu ve zdravotnickém zařízení. Ušlechtilé práce však zanechala kvůli rychlému a vcelku snadnému výdělku poté, co jedno její sexy video udělalo na internetu totální poprask. V nemocnici tedy dala výpověď a vrhla se na profi dráhu modelky OnlyFans. Do bývalé práce se zatím vrátit nehodlá, protože si za pár fotek a videí dokáže vydělat i přes milion korun.

Přesto se jí zkušenosti ze zdravotnické branže nedávno hodily a zachránila svému fanouškovi život. Při live chatu s obdivovatelem si totiž Belle všimla, že má muž jedno varle nezvykle větší než druhé. Dlouhé týdny na něj proto naléhala, aby se šel raději zkontrolovat a dobře, že to udělala.

Na prohlídce u doktora totiž muž zjistil, že má agresivní formu rakoviny varlat, která však byla díky včasné kontrole odhalena v ten pravý čas. „Nemohu Belle dostatečně poděkovat za to, že mě přesvědčila, abych se objednal k lékaři. Zachránila mi tím život,“ děkoval hvězdě OnlyFans pořád dokola vděčný fanoušek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také