návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Instagramový pár, který dotovala máma, zmizel ze sociálních sítí! Jaké nenávistné komentáře jim lidé psali?

Instagramový pár odešel ze sociálních sítí.
Vydáno: 20.06.2019
Insta pár zmizel ze sociálních sítí po drsné kritice 1
Autor: Instagram.com Insta pár zmizel ze sociálních sítí po drsné kritice 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ti dnešní influenceři jsou stejně rozmazlení. Tedy samozřejmě je to případ od případu, někdo tvrdě pracuje, cestuje, stýká se s lidmi a tvoří obsah, takže si odpovídající peníze za svoji tvrdou dřinu zaslouží. Jiní by se ale nejradši jen flákali, fotili a vybírali od lidí peníze v podstatě za nic. To je přesně případ instagramového páru Catalina Onca a jeho ženy Eleny Engelhardt.

Tihle dva se před pár dny na internetu nechvalně proslavili, když po fanoušcích žádali skrz GoFundMe stránku peníze na cestu z Německa do Afriky. Peníze chtěli na zaplacení cesty, ubytování, internetu a dalších nezbytností. Aby poté ještě zdůraznili svoji velkou potřebu, napsal Catalin, že jeho matka má dvě práce, aby ho a jeho ženu uživila. Hezké, že?

Každopádně tahle „charita“ jim zrovna dvakrát nevyšla. Místo peněz totiž obdrželi jenom tunu kritiky, kvůli které si museli nakonec smazat nejen svoji GoFundMe stránku, ale i odejít ze sociálních sítí. Catalina a jeho ženu teď prý čeká dlouhá chůze. Co přesně si pod tím představit, vědí asi jen ti dva, jestli to ale pomůže, aby je v budoucnu přešly hloupé nápady a raději začali normálně pracovat jako všichni ostatní, tak jedině dobře.

Článek je zařazen v: instagramový pár , influenceři , práce , matka , peníze , charita , cestování , sociální sítě