Virály

20. června 2019 15:02

redakce Prima Lajk

GALERIE: Instagramový pár, který dotovala máma, zmizel ze sociálních sítí! Jaké nenávistné komentáře jim lidé psali?

Instagramový pár odešel ze sociálních sítí.

Ti dnešní influenceři jsou stejně rozmazlení. Tedy samozřejmě je to případ od případu, někdo tvrdě pracuje, cestuje, stýká se s lidmi a tvoří obsah, takže si odpovídající peníze za svoji tvrdou dřinu zaslouží. Jiní by se ale nejradši jen flákali, fotili a vybírali od lidí peníze v podstatě za nic. To je přesně případ instagramového páru Catalina Onca a jeho ženy Eleny Engelhardt.

Tihle dva se před pár dny na internetu nechvalně proslavili, když po fanoušcích žádali skrz GoFundMe stránku peníze na cestu z Německa do Afriky. Peníze chtěli na zaplacení cesty, ubytování, internetu a dalších nezbytností. Aby poté ještě zdůraznili svoji velkou potřebu, napsal Catalin, že jeho matka má dvě práce, aby ho a jeho ženu uživila. Hezké, že?

Každopádně tahle „charita“ jim zrovna dvakrát nevyšla. Místo peněz totiž obdrželi jenom tunu kritiky, kvůli které si museli nakonec smazat nejen svoji GoFundMe stránku, ale i odejít ze sociálních sítí. Catalina a jeho ženu teď prý čeká dlouhá chůze. Co přesně si pod tím představit, vědí asi jen ti dva, jestli to ale pomůže, aby je v budoucnu přešly hloupé nápady a raději začali normálně pracovat jako všichni ostatní, tak jedině dobře.

Sdílejte článek
Štítky peníze Afrika Německo matka práce sociální sítě galerie sociální síť influenceři Internet cestování charita instagramový pár

Přečtěte si také