návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Internet děsí fotka se zvířetem, které vypadá jako příšera. Poznáte, co je tohle zač?

Tohle trojnohé něco s jizvou na něčem dalo lidem na internetu vážně zabrat.
Vydáno: 10.04.2020
Fotka s děsivým zvířetem zmátla internet 1
Autor: Reddit/Fatchine Fotka s děsivým zvířetem zmátla internet 1

Představte si, že jen tak bezcílně scrollujete vaší sociální sítí, zastavujete se u fotek roztomilých domácích mazlíčků a najednou spatříte tohle! Váš mozek jede na plné obrátky, přesto vůbec nedokážete odhadnout, co vlastně vidíte. Zmutovaného psa? Chlupatou příšeru? Třínohou zombie? Přesně nad tím si lámalo hlavu přes 143 000 uživatelů sociální sítě Imgur, kteří si tenhle snímek zobrazili. A co myslíte vy, že je tohle děsivé stvoření zač?

Nevíte? My vám to prozradíme. Jde o třínohého psa, který skutečně nemá useknutou hlavu, jen se zrovna líže na zádech a je zachycen z poměrně matoucí perspektivy. Abyste měli představu, podívejte se do naší galerie, kde najdete i kresbu jednoho z uživatelů, která odhaluje, co pravděpodobně pes na fotce zrovna dělá. A jako důkaz uvidíte ještě jednu fotku, která roztomilého třínohého mazlíčka ukazuje v plné kráse, tedy i s hlavou.

Co je to za zvíře? 1

FOTO: Internet zmátla fotka podivného zvířete. Poznáte, co to sakra je?

Článek je zařazen v: zvíře , fotka , pes , zmatek , perspektiva

reklama