GALERIE: Internet si dělá srandu z nových kelímků z mekáče! Nevinný obrázek mění v tyto parádní sprosťárny

I zdánlivě nevinné věci se můžou proměnit ve sprosťárny, u kterých se budete červenat.

Designéři to často vůbec nemají jednoduché. Jejich cílem je vymyslet co nejoriginálnější nápad, který se nejlépe bude líbit co nejširšímu spektru lidí. Pokud se jim to povede, jsou vynášení do nebes. Pokud ale ne, dočkají se nejen výsměchu, ale i špatné pověsti na trhu. Někdy se ale může stát, že vymyslí povedený design, který se všem zamlouvá, a přitom stačí hodně málo, aby byl zároveň naprosto nevhodný.

Ukázkovým případem je speciální letní edice plastových kelímků v japonském McDonaldu, které jsou určeny na nealkoholické nápoje pro děti. Hlavním motivem jsou milé ilustrace chlapce a dívky, kteří jsou zamilovaní. On je přitom na jedné straně kelímku, ona na druhé, a když se podíváte skrz kelímek, výsledkem je nevinný polibek. Jenže člověk je tvor kreativní, a tak se brzy po jejich uvedení do oběhu našli jedinci, kteří se na ilustrace podívali z trochu jiného úhlu.

Výsledkem jsou nejrůznější sprosté pozice, u kterých by se červenali i zkušení proutníci. Na výběr těch, které sdíleli uživatelé na Twitteru, se nyní můžete podívat v naší galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také