návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Internet si dělá srandu z nových kelímků z mekáče! Nevinný obrázek mění v tyto parádní sprosťárny

I zdánlivě nevinné věci se můžou proměnit ve sprosťárny, u kterých se budete červenat.
Vydáno: 09.08.2019
Sprosté kelímky z McDonaldu 9
Autor: twitter/imL0418NK Sprosté kelímky z McDonaldu 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Designéři to často vůbec nemají jednoduché. Jejich cílem je vymyslet co nejoriginálnější nápad, který se nejlépe bude líbit co nejširšímu spektru lidí. Pokud se jim to povede, jsou vynášení do nebes. Pokud ale ne, dočkají se nejen výsměchu, ale i špatné pověsti na trhu. Někdy se ale může stát, že vymyslí povedený design, který se všem zamlouvá, a přitom stačí hodně málo, aby byl zároveň naprosto nevhodný.

Ukázkovým případem je speciální letní edice plastových kelímků v japonském McDonaldu, které jsou určeny na nealkoholické nápoje pro děti. Hlavním motivem jsou milé ilustrace chlapce a dívky, kteří jsou zamilovaní. On je přitom na jedné straně kelímku, ona na druhé, a když se podíváte skrz kelímek, výsledkem je nevinný polibek. Jenže člověk je tvor kreativní, a tak se brzy po jejich uvedení do oběhu našli jedinci, kteří se na ilustrace podívali z trochu jiného úhlu.

Výsledkem jsou nejrůznější sprosté pozice, u kterých by se červenali i zkušení proutníci. Na výběr těch, které sdíleli uživatelé na Twitteru, se nyní můžete podívat v naší galerii. 

Vicki Anderson

VIDEO: Zákazník udělal krásné gesto, když pracovnici v McDonaldu daroval auto. Její dojemná reakce vás dostane!

Článek je zařazen v: kelímky , McDonald , sprosté ilustrace , design