návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Internet šílí z obřích nafukovacích prsou na střechách! Jak se tam gigantické balony dostaly?

Představte si, že se procházíte ulicemi města a najednou na střeše domů vidíte obří prso. To by asi zaskočilo každého.
Vydáno: 02.04.2019
Obří prsa na střechách domů 1
Autor: Instagram/monpetitgourmand Obří prsa na střechách domů 1

Obyvatelé Londýna o víkendu měli možnost vidět v ulicích města skutečně neobvyklé umění. Na několik střech tam totiž bylo umístěno obří prso. Při pohledu na něj se mnozí chichotali a červenali. Tahle „performance“ ale sloužila mnohem důležitějšímu účelu než jen k pobavení kolemjdoucích. Společnost Elvie ňadra na střechy vybraných domů instalovala v rámci kampaně #FreeTheFeed. Jejím cílem je narušit zažité společenské stereotypy spojené s kojením na veřejnosti a dodat odvahu všem ženám, které to nedělají kvůli rozpakům a strachu z pohledů a názorů ostatních.  

Každé z vystavených prsou měřících 3–6 metrů mělo jiný tvar, autoři tak chtěli poukázat na rozmanitost ženských předností. Myšlenka povzbudit čerstvé matky, aby se necítily provinile, když na veřejnosti vytáhnou ňadro kvůli nutnosti nakojit své dítě, je více než chvályhodná. Možná si i ti, kteří pohlíželi na tuto naprosto přirozenou biologickou záležitost s opovržením, díky této kampani uvědomí, jak zastaralý až hloupý je jejich postoj. Protože prso je součástí ženy stejně jako její dítě. Pokud chcete vidět více příspěvků v rámci této kampani, stačí na sociálních sítích zadat #FreeTheFeed. A v naší galerii se teď můžete podívat, jak vypadala tahle originální obří ňadra na střechách.

Allegra Cole

GALERIE: Tato žena si nechává do prsou píchat solný roztok. Větší balóny dnes neuvidíte!

Článek je zařazen v: obří prso , kojení , matky , kampaň , projekt , #FreeTheFeed

reklama