GALERIE: Kamarádky předělávají gurmánské scény ze Simpsonů. Myslíte, že se jim to povedlo?

Kámošky se nechaly inspirovat animáčem Simpsonových a zažily gurmánskou jízdu.

Katrin von Niederhäusern a její kamarádka Janine se považují za opravdu oddané fanynky žluté rodiny Simpsonových. Rozhodly se proto na chvíli opustit svou domovinu ve Švýcarsku a vydat se na dobrodružnou cestu do New Orleans s cílem navštívit všechny restaurace a fast foody, které se objevily v jednom z dílů Líza a její smutné blues (S29E17).

Celá epizoda se točí kolem prostředního dítěte, Lisy, která se trápí, protože zapomněla, jak hrát na saxofon, a trpí depresemi. Celá rodina se proto vydá na výlet, který ji má rozveselit. Úplnou náhodou skončí v New Orleans, ve městě jazzu a blues. A také jídla. No, a právě místní jídlo zaujalo nejen Homera, ale i naše švýcarské kamarádky.

Ženy se rozhodly, že půjdou po stopách vyhlášeného fiktivního animovaného gurmána a přetvoří každou scénu s pokrmem, která se v díle objeví. „Obě milujeme New Orleans i seriál Simpsonovi, takže když se v jedné epizodě spojily obě naše vášně, byly jsme nadšené,“ řekla Katrin pro web Bored Panda. „Milujeme, jak tvůrci seriálu lpí na detailech, byly jsme překvapené, že všech těch 54 restaurací v epizodě skutečně existuje!“ doplnila.


Přečtěte si také