Virály

19. března 2018 06:20

redakce Prima Lajk

GALERIE: Kočky z Instagramu ukazují krutou pravdu sociálních sítí. Jak vypadají jejich sexy fotky ve skutečnosti?

V dnešní době se popularita sociálních sítí neustále zvyšuje a není se čemu divit. Z místa, které původně sloužilo pouze pro soukromé účely se postupně stává důležitá marketingová základna, kterou využívá snad každá firma, která chce být úspěšná.

Instragram je plný perfektních fotek. Úžasné jídlo, překrásné domy, drahá auta a dokonalá těla. Na jednu stranu na tom není nic špatného, protože každý, kdo má trochu estetické cítění, chce mít přirozeně hezkou fotku. A ve chvíli, kdy máme možnost ji ještě vylepšit nějakým tím filtrem nebo photoshopem, neváháme.

Jenomže všechna ta dokonalost způsobila to, že pod tíhou veškerého pozlátka zapomínáme na to, že všichni jsou jenom lidé se všemi nedokonalostmi. To se naštěstí rozhodlo pár dívek změnit. Světu ukázaly, že občas stačí pouze dobrý úhel nebo světlo a všechno vypadá jinak. Výsledné fotky vás možná překvapí, ale i perfektně vyhlížející ženské tělo může mít vady jako jsou celulitida nebo nějaký ten špíček na břiše. Proto se přestaňte trápit a mějte se rádi takoví, jací jste. Nikdo totiž není dokonalý!

Sdílejte článek
Štítky Instagram realita galerie sociální síť fotky sexy holky

Přečtěte si také