GALERIE: Konečně ta pravá letní móda pro Čechy! Na trh přišly drsné metalácké kroksy

Konečně se nebudeme muset stydět za svojí módu! Kroksy patří snad mezi nejošklivější botu vůbec, teď ale kreativní prodejce vymyslel drsný prototyp pro všechny gotiky a metalisty.

Kroksy jsou dost ošklivé boty, přesto ale velmi oblíbené. Dají se koupit za pár korun u Vietnamců a přizpůsobí se trochu noze, takže se v nich pohodlně chodí. A právě to je pro většinu lidí asi to nejdůležitější. Zejména Češi na ně nedají dopustit, takže můžeme vídat na ulicích všemožné kroksy různých barviček. Kreativec se ale rozhodl, že vymyslí nový typ těchto botek, který nebude tak odpudivý. No, jestli se to povedlo, to už posuďte sami.

Tyhle gothické kroksy jsou podobné jako všechny ostatní, mají černou barvu. Odlišuje je však jejich design, mají na sobě ostny, cvočky a řetězy. Ale taková paráda není jen tak. Za tuhle hrůzu si prodejce účtuje přibližně 5 712 korun. To už je trochu moc za boty pro metalisty… Možná si je ale koupí nějaký nadšený gotik, i když těžko říct, jestli ho nevyjde lépe vyrobit si je doma. Přecejen cvočky a řetízky tolik stát nebudou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také