reklama

reklama

Horší verze Dana Bilzeriana?

GALERIE: Konkurence pro Bilzeriana? Nová hvězda Instagramu je skutečný gangster, celé tělo má pokryté mafiánskými kérkami!

Publikováno: 16.03.2018
Hvězda Instagramu se odvážných fotek nebojí.

reklama

Žijeme ve zvláštní době. Dřív se zločinci snažili páchat zlo potají, nejlépe tak, aby o nich nikdo nevěděl. Dneska si zakládají instagramové účty, na kterých mají tisíce fanoušků.

Jeden takový týpek žije v Austrálii, a byť pro jeho zapojení do organizovaného zločinu nejsou žádné přímé důkazy, orientální tetování po celém těle a četné fotky se zbraněmi napovídají opak. Největším vykřičníkem v celé kauze téhle unikátní instagramové hvězdy je ale fakt, že se o něj začal zajímat jistý motorkářský gang z východu země.

Yakiboy, jak si muž přezdívá, žije v Sydney, kromě jiného je taky profesionální bodybuilder a na Instagramu má přes 30 tisíc sledujících. Mezi ty však patří i nechvalně proslulí členové Bandidos gangu, který stojí i za některými vraždami napříč zemí. Yakiboy byl taktéž dobrým přítelem zavražděného kriminálního bosse Pasquale Barbara, s nímž má například i pár společných fotek. Jestli je zapojen do kriminálních aktivit, se v tuto chvíli neví, rozhodně má ale zajímavé přátele. To Dan Bilzerian je úplně jiný typ padoucha, takový, kterého byste spíš než s podsvětím potkali na večeři s Donaldem Trumpem. Otázkou je, kdo z nich je vlastně horší.

reklama