Virály

16. března 2018 15:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Konkurence pro Bilzeriana? Nová hvězda Instagramu je skutečný gangster, celé tělo má pokryté mafiánskými kérkami!

Hvězda Instagramu se odvážných fotek nebojí.

Žijeme ve zvláštní době. Dřív se zločinci snažili páchat zlo potají, nejlépe tak, aby o nich nikdo nevěděl. Dneska si zakládají instagramové účty, na kterých mají tisíce fanoušků.

Jeden takový týpek žije v Austrálii, a byť pro jeho zapojení do organizovaného zločinu nejsou žádné přímé důkazy, orientální tetování po celém těle a četné fotky se zbraněmi napovídají opak. Největším vykřičníkem v celé kauze téhle unikátní instagramové hvězdy je ale fakt, že se o něj začal zajímat jistý motorkářský gang z východu země.

Yakiboy, jak si muž přezdívá, žije v Sydney, kromě jiného je taky profesionální bodybuilder a na Instagramu má přes 30 tisíc sledujících. Mezi ty však patří i nechvalně proslulí členové Bandidos gangu, který stojí i za některými vraždami napříč zemí. Yakiboy byl taktéž dobrým přítelem zavražděného kriminálního bosse Pasquale Barbara, s nímž má například i pár společných fotek. Jestli je zapojen do kriminálních aktivit, se v tuto chvíli neví, rozhodně má ale zajímavé přátele. To Dan Bilzerian je úplně jiný typ padoucha, takový, kterého byste spíš než s podsvětím potkali na večeři s Donaldem Trumpem. Otázkou je, kdo z nich je vlastně horší.

Sdílejte článek
Štítky Austrálie hvězda Instagram tetování zbraně Sydney galerie Donald Trump zločinci kérka gangster gangster Dan Bilzerian Yakiboy

Přečtěte si také