návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Krásná nevěsta se rozhodla přivést na svatební focení šatů svého psa. Jejich fotky teď miluje celý internet!

Nevěsta zatoužila po tom, aby jí v její velký den dělal společnost nejvěrnější přítel. To by ovšem nebylo nic neobvyklého, kdyby nebyl čtyřnohý.
Vydáno: 03.12.2019
Perri Farlow  12
Autor: Facebook/Perri Farlow Perri Farlow 12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Perri Farlow fotografuje svatby už od roku 2008. Její práce se tak neustále točí kolem zamilovaných párů, prstýnků a láskyplného focení. Tentokrát to však mělo trochu jinou šťávu. Čtyřiadvacetiletá nevěsta Kristen Dupree byla před svým životním rozhodnutím trochu nervózní. K tomu, aby se uklidnila, potřebovala jediné – mít po boku svého nejlepšího přítele. Dvouletého milovaného psího parťáka, labradora jménem Zeke.

Černý labradorský retrívr strávil celý den ve společnosti ženicha a jeho přátel, a tak byla řada také na nevěstě. Z neplánovaného focení tak vznikly naprosto kouzelné snímky, které ukazují, jak silné pouto může být mezi člověkem a psem. Přítulný Zeke vypadá, že by si nevěstu nejraději vzal sám.

Článek je zařazen v: svatba , zvířata , pes , nevěsta , láska , focení