Virály

12. ledna 2022 12:40

redakce Prima Lajk

GALERIE: Kulturista, který se oženil se silikonovou pannou, promluvil o jejich sexu. K čemu ho přirovnal?

Kazachstánec má slabost pro umělé panny. Do jedné se tak bláznivě zamiloval, že ji požádal o ruku a oženil se s ní.

Známý kazašský kulturista Yuri Tolochko se neproslavil díky sportovním výkonům, ale sexuální úchylkou. Vzrušují ho totiž silikonové panny, které se nemohou bránit jeho postelovým choutkám. Do jedné umělé společnice ze své sbírky, Margo, se dokonce zamiloval natolik, až si ji vzal za manželku. Nebyla to ale žádná skromná veselka. Yuri si ze svatby dokonce nechal udělat i video, se kterým se pochlubil na sociálních sítích.

Společná láska jim ale nevydržela moc dlouho, neboť ani ne měsíc po svatbě se Margo záhadně porouchala. Yuri po ztrátě své manželky netruchlil moc dlouho a rychle ji nahradil pannou Lunou. Tu dokonce vzal i na líbánky, kde spolu měli prý hodně sexu. No a co muže vůbec na umělých pannách tolik vzrušuje?

Podle jeho slov to je fakt, že své panenky může „zneužívat jak jen chce a nikdo nezavolá policii“. Šestatřicetiletý Yuri dokonce společný sex přirovnal k nekrofilii. „Můžu být na ně drsný a hrubý, jak se mi zlíbí, protože se nemůžou bránit,“ nechal se slyšet kulturista s tím, že si ujíždí na BDSM.

Sdílejte článek
Štítky svatba sex galerie sexuální úchylka kulturista bdsm umělá panna yuri tolochko

Přečtěte si také