návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Kulturista obejvil svoji fotku na internetu jako urážlivý meme obrázek. Jeho reakce na to je dokonalá!

Zjištění, že vaše fotka visí na internetu a ještě u obrázku, ke kterému není přidaný dvakrát lichotivý text, není zrovna nejpříjemnější.
Vydáno: 14.12.2018
Søren Falby 7
Autor: instagram Søren Falby 7

Když kolosální kulturista Søren Falby (33) z Dánska objevil svojí fotku na internetu s komentářem: „Uhodil jsem tvojí mámu. Co uděláš?” Zachoval se naprosto perfketně a svojí parádní reakcí si získal internet. 

„Nehodlám zmlátit ničí mámu. Miluju svojí matku nade všechno a ona by mě zabila, kdybych někdy uhodil ženu,” sdílel na svém Instagramu fotku spolu se svojí maminkou s opravdu hezkým komentářem.

Ten, kdo vytvořil tohle rádoby vtipné meme se v něm však šeredně zmýlil. Jestli Søren něco není, tak rozhodně agresivní typ. Na svém Instagramu totiž kromě fotek z fitka sdílí i vtipné fotografie se svou ženou, kde si na sebe oblékne klidně její šaty. Tenhle na první pohled drsný týpek tedy kromě parádního smyslu pro humor dokáže projevit bez ostychu i svou citlivou stránku. 

Článek je zařazen v: kulturista , meme , zábava , vtipy , Søren Falby

reklama