návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Kulturista si vstříkl do bicepsu tři litry vazelíny, teď mu hrozí amputace. Proč tuhle blbost udělal?

Možná ještě neznáte ruského „Popeye“ Kirilla Tereshina, který se proslavil tím, že si do bicepsů nastříkal spoustu bizarních věcí.
Vydáno: 17.11.2019
Kulturista si vstříknul vazelínu do bicepsů 1
Autor: profimedia.cz Kulturista si vstříknul vazelínu do bicepsů 1

No, 23letý MMA bojovník si ale zřejmě konečně uvědomil, jakou blbost udělal. Aby měl gigantické bicepsy, vstřikoval si do paží spoustu nebezpečného odpadu. Když s tím nic neudělá, tak může čelit dokonce i amputaci obou rukou. Tereshin si do paží měl vstříknout podivnou látku zvanou syntetol, ale nakonec se ukázalo, že to byly jen tři litry vazelíny, která je podobná želé. To ale není o nic lepší.

Lékař uvedl, že prozatím odstranil poškozené tkáně pouze z jedné paže. Ropná vazelína totiž nasycuje svaly pod tkáněmi kůže i samotnou kůží. Všechno musí být odstraněno, ale zároveň musí zůstat zachovány žíly, nervy a další funkce končetin. Ropná vazelína je určená pouze pro vnější aplikaci, takže když si ji někdo vstříkne pod kůži, hrozí mu velké nebezpečí. No a Kirill si do každé paže vstříknul rovnou tři litry, což způsobilo nabobtnání svalové tkáně a zablokování toku krve.  

Operace zatím ale nebyla kompletní. Díky svému „zásahu“ jich bude potřebovat ještě několik.

Článek je zařazen v: kulturista , vazelína , vazelína ve svalech

reklama