návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Lidé nafotili parádní parodie na obaly kýčovitých romantických knih. Je lepší vtipná realita, nebo fikce?

Pokud patříte ke čtenářům romantických novel, asi pro vás není žádnou novinkou, že obaly těchto knih bývají většinou až dramaticky smyslné.
Vydáno: 09.01.2019
Kathleen Kamphausen 10
Autor: Kathleen Kamphausen Kathleen Kamphausen 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A jestli něco takového vidíte poprvé, tak vám ve srovnání s parodujícími fotkami obyčejných lidí budou připadat asi ještě více legrační. Sérii těchto snímků se rozhodla nafotit fotografka jménem Kathleen Kamphausen, která si je následně i sama upravila. Vybrala 10 z nejvášnivějších obalů knih a ty pak naprosto dokonale zparodovala.

Namísto Fabia postavila před objektiv Dana a super fotka byla na světě. Pro Cosmopolitan byla vyzpovídaná i autorka knih Lorraine Heath, která na to zareagovala následovně: „Pro čtenáře románů je obal velmi důležitý. Je to první věc, na kterou se podívají. Viděla jsem mnoho čtenářů, kteří si vybrali knihu pouze kvůli obalu.“ No, věříme, že po zhlédnutí této galerie, budou obaly románů ještě více populární!

Článek je zařazen v: romány , knihy , fotografie , Kathleen Kamphausen