Internet šokoval inzerát na pokoj bez dveří 2
Autor: Twitter/rabbitinahat Internet šokoval inzerát na pokoj bez dveří 2

Lidé šílí z pokoje, který se objevil v inzerátu na internetu. Poznáte, co je na něm špatně?

Publikováno: 12.04.2019
Na sociálních sítích se objevil na první pohled obyčejný inzerát na pokoj k pronájmu. Bystří uživatelé ale brzo zjistili, že má jeden zásadní háček.

reklama

Pokud hledáte bydlení, mějte se na pozoru. Na anglickém serveru s pronájmy SpareRoom se totiž objevily fotky pokoje, který na první pohled vypadá naprosto normálně. Na ten druhý má ale jeden zásadní háček, na který upozornil jeden z uživatelů Twitteru. Když se totiž na pokoj v bytě v Liverpoolu, který pronajímatel nabízel za 13 000 Kč (na poměry v Anglii poměrně přijatelná cena), odhalil dost šokující věc – na fotkách chybějí dveře, kterými by se dalo dostat do místnosti nebo z ní.

Pokoj je vybaven postelí, skříní, oknem, stolem, židlí a radiátorem. Pokud byste z něj ale chtěli pryč, museli byste nejspíš vyskočit oknem nebo otevřít skříň, která je možná kouzelná jako v Narnii. Zmínka o dveřích není ani v inzerátu – to by ale čekal asi jen málokdo. Jakmile si příspěvek přečetli uživatelé na sociálních sítích, ve velkém ho sdíleli a psali pod něj komentáře. Většinou se objevovala přirovnání k místnostem v současnosti velmi populárních únikových hrách. Někteří taky hádali, že má pokoj tajný otvor ve stropě.

Ti bystřejší nakonec přišli na to, že skříň má kolečka, takže ji jednoduše stačí při každém odchodu odtáhnout od dveří. Výborný systém, co myslíte? Jakmile správci webu zaregistrovali zvětšený zájem o inzerát a přišli na to, co jej vyvolalo, okamžitě příspěvek stáhli. Na sociálních sítích naštěstí fotky zůstaly, takže se na ně nyní můžete podívat i vy v naší galerii.

Odkud se vzala záhadná roura?

VIDEO: Lidé na pláži objevili obří záhadné potrubí! Odkud se tam vzalo?

reklama