Twitter/getyerfix
Autor: Twitter / Reddit Twitter/getyerfix

GALERIE: Lidé v nové challenge sbírají odpadky a sdílejí fotky před úklidem a po něm. Pomůže tohle naší planetě?

Publikováno: 12.03.2019
Konečně se na internetu objevila challenge, která má skutečně smysl. Lidé při ní uklízejí odpadky a dělají z naší planety lepší místo k bytí.

reklama

Problém s plasty a odpady celkově je momentálně jedním z nejcitlivějších a nejdiskutovanějších témat vůbec. A protože existuje spousta lidí, kterým není ekologie lhostejná, na sociálních sítích se bleskovou rychlostí rozšířila nová výzva s názvem #trashtag. A vypadá to, že jde konečně o challenge, která má skutečný smysl. Lidé totiž v rámci ní uklízejí pláže, lesy a další místa zamořená odpadky a následně sdílejí na svých účtech fotky před jejich zásahem a po něm.

Vše odstartoval uživatel jménem Byron Román zveřejněním právě takového před a po snímku na Facebooku s výzvou, aby i ostatní udělali pro planetu něco podobného. A možná ani on sám nečekal, jak rychle se jeho příspěvek stane virálním a kolik lidí se jím inspiruje. V naší galerii se můžete podívat na ty nejvíc ohromující fotografie, které se zatím v rámci téhle ekologické výzvy objevily na sociálních sítích. A pokud vás donutí k zamyšlení a nakopnou k podobným činům, nebraňte se tomu a přidejte se k boji za čistší planetu. Tohle jsou důkazy, že to má smysl.

Krutá stránka desetileté challenge 10

GALERIE: Krutá stránka desetileté challenge! Takhle lidé varují před děsivými změnami naší planety

reklama