návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Lidé v nové internetové challenge zveřejňují fotky z dovolené a z karantény. Tahle srovnání vás rozsekají

Pokud už vám v karanténě chybí cestování, tyhle fotky vás můžou inspirovat k tomu, jak i doma zažít nějaké to dobrodružství.
Vydáno: 10.04.2020
Rozdíly ve fotkách z dovolené a z karantény 4
Autor: facebook / Egle Geniene Rozdíly ve fotkách z dovolené a z karantény 4

Už přes měsíc musíme kvůli pandemii koronaviru zůstávat doma a ti dobrodružnější z vás nejspíš nostalgicky vzpomínají na všechny nepopsatelné zážitky z cestování. Napadlo vás ale, že i taková karanténa může být dost podobná dovolené v cizích krajích? Stačí jen trocha kreativity a představivosti.

Důkazem je nová internetová challenge, s níž přišla uživatelka jménem Gabrielé Štaraite z Litvy. Ta požádala vybrané přátele a kolegy na Facebooku, aby z bezpečí svého domova vyfotili co nejoriginálnější a nejzábavnější snímek z „cest“. Výzva se rychle začala šířit a lidé ve velkém zveřejňují srovnání svých fotek ze skutečné dovolené a z karantény. A protože je jejich fantazie občas skutečně bezbřehá, vznikají naprosto geniální kousky. Ty nejlepší z nich jsme pro vás vybrali i do následující galerie.

Nepovedené fotky z dovolené  8

GALERIE: 13 nepovedených fotek z dovolené, které ukazují klady zákazu cestování. Tohle se vám doma nestane

Článek je zařazen v: challenge , výzva , fotky , dovolená , karanténa , srovnání

reklama