Lovec hadů našel krajtu se stovkami klíšťat 4
Autor: Facebook / Gold Coast and Brisbane Snake Catcher Lovec hadů našel krajtu se stovkami klíšťat 4

GALERIE: Lovec hadů našel v bazénu krajtu se stovkami přisátých klíšťat. Nic odpornějšího jste ještě neviděli

Publikováno: 11.01.2019
Jestli máte fobii z hadů, po tomhle dost možná začnete uvažovat, jestli náhodou klíšťata nejsou daleko odpornější stvoření.

reklama

Hadi jsou sami o sobě dost děsivá zvířata, už jenom proto, že některé druhy vás mohou jedním kousnutím zabít. Teď si ale představte, že existuje něco ještě odpornějšího, a to had pokrytý desítkami klíšťat. Lovec hadů Tony Harrison přesně takového našel v bazénu u domu v australské Coolangatě. Šlo o krajtu kobercovou, která na sobě měla více než 500 klíšťat.

Podle zkušeného odborníka na hady krajta pobývala ve vodě proto, že se snažila utopit všechny přisáté parazity. To však nemělo naději na úspěch. Harrison tak plaza vytáhl z bazénu a svěřil jej do péče veterinářů, kteří mu všechna klíšťata vytáhli. Celkem jich napočítali 511.

Video a fotky krajty před odstraněním stovek parazitů a po něm sdílel Harrison na facebookovém profilu Gold Coast and Brisbane Snake Catcher s tím, že nic děsivějšího za 26 let své praxe zatím neviděl. A že mu to opravdu lze věřit, o tom se můžete přesvědčit v naší galerii.

fb_had

FOTO: Smrtící zápas mezi kobrou a krajtou, který šokoval internet! Kdo vyhrál boj na život a na smrt?

reklama