Virály

26. února 2019 16:02

redakce Prima Lajk

GALERIE: Majitelé firmy na úklid narazili na dům plný lidských výkalů a moči. Z těchto fotek vám bude zle

Manželé si založili firmu na úklid opravdu znečištěných prostor a podle fotek odporných míst, kde už pracovali, toho možná dost litují.

Máte pocit, že váš byt vypadá jako po výbuchu bomby a už byste s tím opravdu měli začít něco dělat? Pak vás tenhle článek možná trochu uklidní. Leanne a Kennymu Elliottovi, kteří provozují certifikovaný uklízecí servis se totiž rozhodli podělit o fotky těch nejšpinavějších míst, kam přijeli přiložit ruku k dílu. A vzhledem k tomu, že se specializují na extrémně znečištěné prostory a domácnosti, za svůj život se setkali už s pro mnohé naprosto nepředstavitelnými chuťovkami.

V jejich sbírce je například dům s neuvěřitelnými 400 pytly lidských exkrementů a s více než 250 lahvemi plnými moči. Uklízení tohoto hnusu prý trvalo 5 hodin. Kromě toho se pár setkal taky s místnostmi pokrytými několikacentimetrovou vrstvou špíny nebo s jedním malým bytem, z nějž uklidili čtyři tuny odpadu. A je toho mnohem více. Manželé totiž likvidují nepořádek téměř denně a každou nabídku zaneřáděného prostoru pečlivě zvažují, než ji schválí. V situacích, kdy na místě narazí na humus na hranici snesitelnosti, jim nejvíce pomáhá smysl pro humor.

S jejich prací je samozřejmě neodmyslitelně spojená pořádná uklízecí výbava – pracovní oděv, roušky na obličej, rukavice a především lahev s vodou, která je snadno odlišitelná například od těch s močí. Pozor si musejí dávat i na nebezpečné předměty jako jsou použité injekční stříkačky a podobně. Že je tohle povolání jen pro opravdu odolné povahy, se můžete přesvědčit i v naší galerii, kde můžete vidět ta nejhorší místa, kde manželé Elliottovi dosud uklízeli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také