návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Malý chlapeček dojal dvě nevěsty k slzám, když jim řekl tuhle krásnou věc. Také by vás to rozplakalo?

Malý chlapeček, který se s maminkou procházel parkem, dojal dvě nevěsty v jejich svatební den natolik, že na tenhle moment asi jen tak nezapomenou.
Vydáno: 18.02.2019
Bea Webster a Emma Webster-Mockett 4
Autor: tinder Bea Webster a Emma Webster-Mockett 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bea Webster a Emma Webster-Mockett si řekly své ano na Valentýna v roce 2017. Při příležitosti jejich dvouletého výročí sdílela Bea jejich fotografie na Twitteru, kde se podělila o krásný příběh z onoho nezapomenutelného dne.

Poté, so se vzaly, se procházely botanickou zahradou v Glasgow, aby si udělaly nějaké další svatební fotografie. Při tom jim do cesty vstoupil malý chlapeček, který byl u vytržení z toho, že vidí „princezny“. Poté se jich zeptal, zda se jedna z nich vdávala a když ženy odpověděly, že si vzaly jedna druhou, chlapeček reagoval: „Takže jste dvě princezny?“ A jeho matka mu odpověděla: „Ano, dvě princezny si mohou vzít jedna druhou.“ Načež měl malý hoch ve tváří roztomile nadšený výraz. Při pohledu na dojemné fotografie vás celá situace chytí za srdce při nejmenším stejně jako nás.

Článek je zařazen v: svatba , nevěsty , děti , láska , dojemné