Virály

15. září 2018 23:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: Maminka chtěla zhubnout kvůli své malé dceři. Dokázala shodit 45 kg a teď vypadá naprosto fantasticky, nemyslíte?

Motivace je klíč k úspěchu. Každý ji ale hledá někde jinde. Pro někoho může být hnacím motorem vysportovaná modelka na Instagramu, pro někoho je to partner a pro někoho to může být jeho vlastní dítě.

Tato žena našla zdroj síly a odhodlání ve své malé dceři. “Chci být v dobré kondici hlavně kvůli své roustoucí dcerce. Cítila jsem, že nad sebou musím mít kontrolu a že to musím udělat také pro své dítě,” svěřila se Christine Carlos. V roce 2012 vážila přes 100 kilogramů. To byl moment, kdy začala její cesta za zdravějším tělem.

“Když se mi narodila dcera, chtěla jsem změnit svůj životní styl a stát se pro ni dobrým příkladem,” napsala na svůj Instagram. Začala číst různé časopisy o zdravém životním stylu, každý den sportovala a kompletně změnila svůj jídelníček. Oblíbené smažené jídlo nahradila zeleninou a pila dostatek vody. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a za rok se jí podařilo shodit 45 kilo. Z obtloustlé ženy se stala opravdová sexbomba, tleskáme!

Sdílejte článek
Štítky Žeňa Instagram dcera proměna úspěch galerie maminka motivace láska hubnutí

Přečtěte si také