Virály

28. března 2023 15:44

redakce Prima Lajk

GALERIE: Maminka malé holčičky promluvila o své práci striptérky. Co kuriózního prozradila?

Striptérka prozradila pár zajímavých informací o své práci.

Amanda DiMeo je královnou TikToku. Její účet tam sleduje už přes 1,4 milionu uživatelů. Amanda si je získala především pro své upřímné a nefalšované vyprávění ze života striptérky. Osmadvacetiletá žena je přitom maminkou malé holčičky.

@amandaaadimeo

#greenscreen this sound was made for me n my job #fyp

♬ original sound - Leah

Fanoušci obdivují její charismatickou osobnost a také humor, s jakým vypráví nejrůznější detaily z každodenního života. Jelikož pracuje jako tanečnice, čas od času musí čelit výzvám, které s sebou přináší její dvojí role. Své zážitky podává s potřebným nadhledem a důvtipem. Chtěla by, aby lidé přestali mít vůči jejímu povolání předsudky.

Práci striptérky má navíc v rodině už po generace. Tímto způsobem se živila také její prababička a babička. „Dozvěděla jsem se o tom v pozdějším věku a byla jsem z toho ohromená. Bylo to jako objevit druhou stránku mé rodiny, o které jsem do té doby netušila,“ prozradila tanečnice. Ačkoliv má diplom z psychologie, na svou práci i rodinný odkaz je prý pyšná. Rychle si totiž uvědomila, že si v tomto oboru vydělá mnohem více peněz.

Sdílejte článek
Štítky tanečnice striptérka Amanda DiMeo

Přečtěte si také