Virály

29. října 2019 13:38

redakce Prima Lajk

GALERIE: Maminka proměnila svoji 11měsíční dceru v ZOMBIE! Za krvavé fotky jí lidi nadávají

Přijít dnes s originálním konceptem na Halloween a ještě z toho udělat profesionální fotící sezení, to není jen tak. Jedné matce se to ale přesto povedlo.

Tiffany Renfroe je fotografka a zdravotní sestra z Alabamy v USA. Její holčičce Oakley je 11 měsíců, letos tak oslaví svůj první Halloween, kromě jiného, a Tiffany se rozhodla, že si tahle událost zaslouží něco speciálního.

Vymyslela tak zombie/hororové focení, kde svoji dceru nastrojila jako malou zombie, svého muže nechala jakoby krvácet před polorozpadlou chatkou a ještě si vypůjčila kostým Michaela Myerse z Halloweenu, aby strašil v lese. Netřeba dodávat, že focení dopadlo naprosto fantasticky, malá Oakley je přirozená herečka a Tiffanin příspěvek se na Facebooku stal virální. Přestože pak většina lidí chválila originalitu i míru opravdovosti, našli se i tací, kteří Tiffany vyčetli, že své dítě vystavila velkému stresu, a mohla mu tím zadělat na obří trauma. Ale podle nás jsou podobní lidé jen trochu moc upjatí. Každopádně posuďte sami, jak moc nebezpečné to bylo:

Sdílejte článek

Přečtěte si také