Virály

14. listopadu 2018 14:31

redakce Prima Lajk

GALERIE: Maminka sdílela fotky dcery, která se kvůli šikaně pokusila o sebevraždu. Tyto obrázky vás rozpláčou

Takhle by si den svých narozenin nepředstavoval nikdo. Desetiletá holčička skončila v nemocnici poté, co přestala jíst a předávkovala se prášky. Všechno proto, že ji ve škole šikanovali kvůli váze.

Matka Jess Brown je zděšená. Všimla si, že její dcera už neoplývá energií tak jako dřív. Holčička přiznala, že přestala jíst a bere nějaké prášky – zřejmě na hubnutí. Matka vyčerpanou dceru okamžitě vzala do nemocnice a tam jí doktor oznámil, že kdyby přijeli jen o dva týdny později, byla by malá Lily-Jo mrtvá.

Holčička procházela vytrvalou šikanou ze strany spolužáků kvůli váze. Učitelé přitom i přes opakovanou výzvu matky nic neudělali. Zpátky do školy dceru už nepošle. „Nikdo nevypadal, že by chtěl pomoct, neberou šikanu vážně. Rodiče dívky, která mou dceru šikanovala, se mi vysmáli do obličeje, když jsem jim ukázala fotky z nemocnice,“ řekla matka.

Malá šikanátorka přitom její dceru tahala za vlasy, strkala do ní, dupla jí na nohu, když ji měla zlomenou a podobně. V den svých 10. narozenin už to Lily-Jo nevydržela a předávkovala se prášky. Naštěstí se jí to nepodařilo a všechno už snad bude dobré. „Nechci se zabít,“ řekla dívka v krátkém videu.


Přečtěte si také