návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Maminka sdílela fotky dcery, která se kvůli šikaně pokusila o sebevraždu. Tyto obrázky vás rozpláčou

Takhle by si den svých narozenin nepředstavoval nikdo. Desetiletá holčička skončila v nemocnici poté, co přestala jíst a předávkovala se prášky. Všechno proto, že ji ve škole šikanovali kvůli váze.
Vydáno: 14.11.2018
Šikanovaná holčička
Šikanovaná holčička Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Matka Jess Brown je zděšená. Všimla si, že její dcera už neoplývá energií tak jako dřív. Holčička přiznala, že přestala jíst a bere nějaké prášky – zřejmě na hubnutí. Matka vyčerpanou dceru okamžitě vzala do nemocnice a tam jí doktor oznámil, že kdyby přijeli jen o dva týdny později, byla by malá Lily-Jo mrtvá.

Holčička procházela vytrvalou šikanou ze strany spolužáků kvůli váze. Učitelé přitom i přes opakovanou výzvu matky nic neudělali. Zpátky do školy dceru už nepošle. „Nikdo nevypadal, že by chtěl pomoct, neberou šikanu vážně. Rodiče dívky, která mou dceru šikanovala, se mi vysmáli do obličeje, když jsem jim ukázala fotky z nemocnice,“ řekla matka.

Malá šikanátorka přitom její dceru tahala za vlasy, strkala do ní, dupla jí na nohu, když ji měla zlomenou a podobně. V den svých 10. narozenin už to Lily-Jo nevydržela a předávkovala se prášky. Naštěstí se jí to nepodařilo a všechno už snad bude dobré. „Nechci se zabít,“ řekla dívka v krátkém videu.

Článek je zařazen v: šikana , holčička , dojemný příběh , hubnutí , poruchy příjmu potravy