Virály

17. července 2018 04:03

redakce Prima Lajk

GALERIE: Maminka se rozhodla rodit doma. Když se poté podívala na fotky, uviděla, co neuvěřitelného dělal po celou dobu její pejsek

Narození nového člena rodiny je obrovská událost, a to nejenom pro lidi. Fotografka Kristin Waner měla možnost nafotit narození dvou dětí matky Brooke. Při druhém porodu si však všimla toho, jak neobyčejně citlivě to vnímá její pejsek.

Brooke se rozhodla pro domácí porod a přála si při tom vytvořit nezapomenutelné snímky profesionálním fotografem. „Když jsem vešla do dveří, pejsek Ranger mě nadšeně vítal a pak mě zavedl do místnosti, kde se vše odehrávalo. Až po chvíli jsem si všimla, že se za celou tu dobu od Brooke nehnul ani na krok. Neustále ji sledoval, čichal k ní a ujišťoval se, že je vše v pořádku,“ řekla fotografka.

Při pohledu na fotografie můžete všechnu tu zvířecí lásku a starostlivost vidět sami. Ranger se pokaždé přesvědčí, zda je všechno v pořádku a když si uvědomí, že je jeho panička v dobrých rukou, dovolí si vzdálit se maximálně na pár metrů.

„Když jsem tyto fotografie sdílela na svém Facebooku, překvapivě se neobjevily žádné nenávistné komentáře, které by napadaly matčino rozhodnutí, rodit doma nebo co by se týkaly nahoty či sexuality. Rodit dítě je něco, co nejde nějak upravit, je to přirozené, ale lidé se na to nejsou zvyklí dívat. Přesto je to něco, co by nemělo být cenzurováno. Když jsem sdílela tuhle galerii z pohledu Rangera, měla obrovsky pozitivní feedback a já jsem za to hrozně ráda,“ svěřila se na závěř fotografka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také