Virály

27. ledna 2019 14:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Maminka trojčat sdílela inspirující fotku svého bříška po porodu. Lidé na internetu ji za to milují!

Na internetu se to těhotenskými fotkami jen hemží, většina maminek se ale na internetu podělí pouze fotkami během těhotenství. Málokterá z nich touží po tom, aby všichni viděli její poporodní bříško.

To se rozhodla změnit maminka Maria Nordø Jørstad z Dánska, která porodila trojčata. Celý průběh svého těhotenství sdílela na svém Instagramu, kde ji sleduje přes 272 tisíc lidí. Se svým manželem má dvouletého syna a v září 2018 mu porodila trojčata.

Na svém účtu se po porodu rozhodla sdílet fotku své postavy po porodu. „Pořád mám podivně vypadající povislé břicho. Jsem trochu překvapená, že se vůbec nezmenšilo od mé poslední fotky před 3 týdny. Musím zmínit určité zklamání, vůbec nejsem šťastná z toho, že sdílím tuhle fotku,“ napsala. Nicméně i přes její zklamání ji spousta lidí vyjádřila podporu a nazvalo ji tou správnou inspirací, jelikož je „skutečná“. Dvanáct týdnů po porodu Maria přišla s informací, že má bohužel kýlu, tudíž bude možná muset podstoupit operaci. Nezapomněla však zmínit, že pomalu začíná vidět progres a zaměřuje se na pozitiva. „Nejsem si tak úplně jistá, jak se cítím ohledně operace, ale naštěstí můžu pořád obléknout některé z mých normálních kalhot, takže to je dobrý začátek,“ dodala s humorem maminka.


Přečtěte si také