Virály

30. září 2019 16:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Maminka trojčat se pochlubila obřím břichem a vytahanou kůží po porodu! Její fotky rozdělují internet

Chtělo by se říct, že na tom, aby se žena stala maminkou, vůbec nic není. Své si ale musela vytrpět maminka trojčat, která měla břicho doslova jako balón. Rozhodla se internetu ukázat, jak to vypadá po porodu.

Ne, že by snad bylo na těhotenském a posléze povislém bříšku něco špatného, jsou ale stále lidi, kterým se ukazování něčeho takového nelíbí, anebo alespoň nesouhlasí s tím, aby se to dávalo na internet. Ženě z Norska se narodily hned tři děti najednou. Štíhlá žena čekala trojčátka, břicho bylo tak obrovské, že mohla snad pod jeho vahou skoro přepadnout dopředu. Inu, tři mimina nějakou váhu zaberou.

Těhotenství samozřejmě nebyla žádná procházka růžovou zahradou. Nakonec ale zdárně porodila dvě dcery a jednoho syna, kteří dostali jména Iben, Filip a Agnes. Zdravotní problémy ale maminku začaly trápit spíš po porodu. Nejenže se její břicho nevrátilo do původního stavu, jako tomu bylo při porodu dítěte jednoho, ale ani její děloze se nedařilo zmenšit. Zůstávala tak velká, že by jí to mohlo působit problémy. Mezi další její trápení patřil také rozestup břišních svalů.

Všechny informace průběžně sdílela na Instagramu, kde popsala, že měla potíže s držením těla, dýcháním, bolely ji záda, přestože nosila zpevňovací pás. Po porodu se břicho začalo zmenšovat jen pomalu a pozvolna... Navzdory tomu je to šťastná máma.


Přečtěte si také