Virály

2. září 2018 02:49

redakce Prima Lajk

GALERIE: Manželka vojáka po jeho smrti objevila, že jí a jejich dcerce nechal v počítači vzkaz. Když je otevřela, zůstala v slzách

Asi málokdo z nás si dokáže představit jak těžké musí být chvíle, kdy váš domov opouští milovaná osoba, aby se vydala do války. Americký voják Todd W. Weaver odjel na misi do Afghánistánu, ze které už se nikdy nevrátil. Zanechal po sobě manželku a devítiměsíční dcerku.

Jeho žena Emma po jeho smrti v počítači našla složku, která byla adresovaná jí a jejich dcerce Kiley.

„Drahá Emmo,

jestli čteš tento dopis, znamená to, že jsem se už nevrátil domů a nemohl jsem ti znovu připomenout, jak moc tě miluju. Miluju tě strašně moc baby a budu tě milovat už navždycky. I když tam teď nemůžu být s tebou, mysli na to, že se na tebe dívám zeshora. Neodešel jsem a vždycky s tebou budu v duchu. Vím, že to pro tebe teď musí být těžké, ale také vím, jak moc silná jsi. Nikdy nezapomeň na to, že Bůh ví, co je pro nás nejlepší a věděl to ještě před tím než jsme se narodili. Stalo se to z nějakého důvodu. I když tomu teď nevěříš, jednoho dne budeš.

Chci abys věděla, jak moc důležitá pro mě jsi. Nemohl jsem si přát starostlivější, krásnější a milující manželku. Vzpomínky, které jsme spolu sdíleli posledních pár let, jsou ty nejlepší z mého života. I když to vypadá, že můj život byl krátký, žil jsem život, o kterém spoustu lidí jen sní. Vzal jsem si perfektní ženu a mám nádhernou dceru, která mi dělá radost každý den. Měl jsem také dva skvělé psy. Nemohl jsem žádat o nic víc. Pokud jsi smutná, mysli na vzpomínky, které jsme spolu sdíleli. Podívej se na naší dceru a na to, jak je krásná.

Zůstaň pro ni silná. Připomínej jí jejího tátu a řekni ji, že jsem ji miloval víc než cokoliv na světě. Její narození byl nejlepší den mého života. Byla tou nejlepší věcí, která se mi kdy v životě stala. Její smích reprezentuje všechno to dobré, co je na tomhle světě.

Řekni jí, že její tatínek je teď v nebi a bude na ní dávat pozor každý den. Miluju tě Emmo. Ale nikdy se neboj udělat to, co je potřeba, abys byla šťastná. Je hrozně důležité, abys pokračovala ve znovunalezení štěstí ve svém životě. I když si teď myslíš, že je to nemožné, věř.

Mnohem lepší časy přichazejí a ty a Kiley před sebou máte úžasný život a já jsem moc šťastný, že jsem něco z toho mohl sdílet s vámi.

Miluju Tě.

Tvůj milující manžel,

Todd"

Drahá Kiley,

moje zlatíčko. I když si mě možná nepamatuješ, chci abys věděla, jak moc tě tvůj tatínek miluje. Odešel jsem do Afghánistánu, když ti bylo 9 měsíců. Opustit vás, byla ta nejtěžší věc, kterou jsem kdy v životě musel udělat. Jsi tak jedinečná, moje zlatíčko - jsi opravdový dar od Boha. Nejlepší den v životě pro mě byl ten, kdy ses narodila. Pokaždé, když jsi se na mě usmála, mé srdce pookřálo. Byla jsi můj miláček - můj život nebyl kompletní, dokud jsi se nenarodila.

Moc se omlouvám za to, že jsem nemohl vidět to, jak vyrůstáš. Ale pamatuj si, tvůj táta není pryč. Jsem v nebi a usmívám se na tebe tam dolů každý den. Máš obrovské štěstí, že máš tak skvělou maminku, která se o tebe stará. Buď na ní hodná a pomáhej jí, kdykoliv budeš moct. Vždycky se před spaním pomodli a buď vděčná za všechna ta požehnání, která máš. Nikdy nezapomeň jak jedinečná a důležitá jsi pro mnoho lidí. Milujeme tě hrozně moc. Když budeš starší a budeš ve škole, dělej to nejlepší, co umíš a uč se hodně o světě, ve kterém žiješ. Vždycky buď milá k ostatním a pomáhej jim. Potom objevíš, že svět bude laskavý i k tobě. Ale když věci nepůjdou podle plánu, nikdy nezapomeň na to, že Bůh ví, co je pro tebe nejlepší a v závěru bude všechno fugovat, tak jak má.

Máš před sebou nádhernou budoucnost. Bav se. Užívej si to. A pamatuj si, že tvůj táta na tebe bude vždycky pyšný a že tě bude vždycky milovat. Jsi a vždycky budeš můj miláček.

S obrovskou láskou,

Tvůj Táta."

Sdílejte článek
Štítky válka smrt Afghánistán počítač voják dopis galerie příběhy smutné

Přečtěte si také