Virály

17. ledna 2023 11:30

redakce Prima Lajk

GALERIE: Maskulinní žena se zamilovala do feminního muže. Šťastný pár boří stereotypy

Netypický pár boří zaryté stereotypy o heterosexuálním vztahu.

Třiadvacetiletý James Carrington miluje make-up, kabelky, vysoké podpatky a nalakované nehty. Jeho přítelkyně, jednadvacetiletá Maren Butler, naopak nakupuje v obchodě v pánském oddělení a na sobě nesnese ani řasenku. Netradiční pár ukazuje na sociálních sítích „odlišný“ druh heterosexuálního páru, ve kterém jsou feminní a maskulinní role vyměněny.

Zamilovaná dvojice se poznala začátkem února díky TikToku. Z letmých a nevinných zpráv se postupně vyklubal láskyplný vztah, přičemž pro oba jde o vůbec první heterosexuální vztah v jejich životě. „V době, kdy jsme se potkali, jsem se prezentoval jako gay, protože mi to připadalo snazší než vysvětlovat, kdo skutečně jsem,“ vysvětlil James, zatímco Maren dodala, že i ona předtím randila jen se stejným pohlavím. „Vždy mě ale přitahovali feminní muži. Miluji kombinaci sebevědomí a ženskosti. A on má tak hezkou tvář a krásný úsměv, což se nedá nemilovat,“ nechala se slyšet zamilovaně Maren.

Svůj vztah pravidelně šťastná dvojice sdílí s fanoušky na sociálních sítích, kterým ukazuje, že heterosexuální vztah může vypadat i jinak než „tradičně“ muž–žena. „Neradi se přizpůsobujeme normám, ne proto, že bychom se chtěli odlišit, ale prostě děláme to, co je pro nás nejpřirozenější. Maren třeba většinou vaří, což je stereotypně ženská práce, ale je to jen proto, že je lepší kuchařka,“ řekl James s tím, že na zažité stereotypy kašlou a společně žijí a dělají věci tak, jak to cítí, a ne tak, jak to od nich společnost vyžaduje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také