Virály

18. dubna 2023 16:10

GALERIE: Matka čtyř dětí odešla z církve kvůli OnlyFans. Je přesvědčena, že se její profil líbí i Bohu

Nestydatá mamina naštvala svým povoláním mormonskou církev. Bůh prý ale s jejími hanbatým obsahem problém nemá.

39letá Holly Jane z Kalifornie je matkou čtyř dětí a ještě donedávna patřila k mormonům. O spořádanou věřící paničku se ovšem ani náhodou nejedná. Holly si totiž založila účet na OnlyFans, kde sdílí své hanbaté fotografie a se svými klienty má podle svých slov virtuální sex. Na známé platformě je pak velmi úspěšná a vydělá si v přepočtu přes 900 tisíc korun měsíčně. Jenže zatímco Holly Jane se za své povolání nestydí, mormonská církev měla s její žhavou zálibou problém.

Mormoni ji nutili, aby s OnlyFans sekla, to však bylo ženě proti srsti, a tak musela odejít z církve. Jí to ale podle všeho vůbec netrápí a z celé situace má srandu. Tvrdí totiž, že ji sledují právě znudění manželé z řad mormonů a katolíků, kteří po ní např. chtějí, aby se jim ukázala v šatech do kostela. I když má tisíce sledujících po celém světě, má prý z těchto řad 20 pravidelných zákazníků, kteří jí platí nemalé částky. Virtuální sex si pak dopřává se svými klienty nejméně třikrát denně.

OnlyFans pak údajně nijak nebrání ani její víře. Myslí si totiž, že mezi její věrné sledující a fanoušky patří také sám Bůh. Její práci tak prý schvaluje a může si za to užívat výhod, že jako jediný nemusí za její erotický obsah nic platit. A ona mu tento bonus ráda dopřeje.

Podívejte se také na vyhozenou učitelku z OnlyFans:

Sdílejte článek

Přečtěte si také