Virály

18. března 2019 16:22

redakce Prima Lajk

GALERIE: Matka se naštvala, když si poprvé prohlédla školní fotku svého syna. Co ji tolik vytočilo?

Tak tohle by rozzuřilo asi každou matku, nezbývá ale, než se tomu jen zasmát. I když se školní fotka jejího syna nelíbila jí, na internetu z toho měli srandu úplně všichni.

Tohle asi maminka úplně neočekávala. Když se její kluk Andrew vrátil ze školy, přinesl s sebou školní fotku. Focení je na každé škole velmi významné, holčičky jdou do školy načančané, učesané a kluci mají na sobě co nejlepší oblečení. Malý Anrew však focení pojal po svém. A to dokládaly i fotky, které přinesl domů. Naštvaná maminka psala ještě do školy, odepsali jí ale, že její syn byl úplně nezvladatelný a odmítal spolupracovat.

A tak sdílela na Facebook fotky, které nedopadly zrovna moc tradičně. Její syn tam vypadá, jako kdyby zrovna na někoho křičel. Jak jsme se mohli přesvědčit z profilu maminky, tak je to asi jeho obvyklá a hlavně oblíbená póza. No, co se dá dělat, fotoaparát zachycuje vždy realitu, že? Na účet naštvané maminky a šílených fotek se pobavil celý internet, určitě to ale nemysleli zle. Můžete posoudit sami, jestli si tyhle poklady zasloužily na tisíce sdílení…

Sdílejte článek

Přečtěte si také