návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Matku vyděsilo, když jejímu 11týdennímu dítěti vyrostl přes noc TESÁK! Jak je to možné?

Nejděsivější miminko všech dob?
Vydáno: 22.10.2018
Dítě s tesákem 5
Autor: facebook.com Dítě s tesákem 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jmenuje se Oscar O’Byrne, narodil se před 11 týdny a čerstvě teď svou rodinu vyděsil natolik, že se rozhodli o svůj příběh podělit i se zbytkem světa. Oscarovi totiž přes noc z ničeho nic vyrostl v puse tesák. Ne, neudělali jsme chybu, nevyrostl mu tam zub. Vyrostl mu prostě normální tesák!

Jeho matce došlo, že je něco špatně, když Oscar nepřestával plakat. Byl v bolestech a vyděšená matka si rychle všimla, že má v ústech něco podezřelého. Okamžitě ho odvedla k lékaři, kde na ni ovšem čekalo další nepříjemné překvapení – nikdo netušil, o co se vlastně jedná.

Doktoři tak volali jiné doktory, všichni společně konzultovali a nakonec maminku s chlapcem poslali k zubaři. Tím ale podivná záležitost neskončila, při snaze tesák/zub vytrhnout se totiž podařilo jej zatlačit opačným směrem, a on tak skončil v chlapcově nosu. Odtamtud už ho ale naštěstí vydloubla samotná matka Oscara, takže vše dobře dopadlo. Z celého zákroku jsou i fotky, které si teď můžete prohlédnout v naší galerii:

Článek je zařazen v: tesák , zub , dítě , miminko , doktoři , zubař , matka