Virály

23. června 2020 17:09

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Mladá žena se cítí jako upírka a pije skutečnou krev! Přijde vám to normální?

Lidé se na internetu prezentují nejrozmanitějším způsobem. Tahle mladá žena však věří, že je skutečnou upírkou, pije krev od ostatních lidí a myslí si, že je jí 600 let.

27letá Lilith Vampyre žije momentálně v Londýně a chodí do práce jako každý jiný člověk. Ve svém volném čase ale spravuje svůj instagramový účet, kde už má na 150 tisíc sledujících, s kterými sdílí své gotické fotky. Nosí černé dlouhé vlasy, černé oblečení a korzety. Často se fotí na hřbitovech anebo s kapající krví ze rtů. Žena dokonce přiznala, že se jako upírka opravdu cítí. Vyhýbá se třeba přímému slunci a v noci se cítí víc nabitá energií. Denní světlo ji prý vyčerpává.

Její fascinace upíry začala, už když byla malá. Začala milovat horory, vlkodlaky a samozřejmě filmy s upíry, jako je legendární Dracula. Když jí bylo 18 let, začala se postupně proměňovat na upíra, aniž by si to plně uvědomila. Lilith také přiznala, že pije skutečnou lidskou krev. Napřed jen ze zvědavosti. Lidská krev prý chutná podobně jako měď. Ráda pije krev svých přátel, kdy udělají malý řez a ona odtamtud saje – prý nejde ani tak o množství krve, ale o tento počin, který je velmi intimní.

Lilith si svůj životní styl užívá a miluje atmosféru, která s tím souvisí. Spočívá převážně v setkávání se s ostatními přáteli, dalšími upíry, kdy chodí na společné akce nebo do klubů. Také si užívá čtení tematických knih, sleduje hororové filmy a pochopitelně se jako upírka obléká, a to včetně nasazování tesáků. Většinou se prý setkává převážně s pozitivními reakcemi.


Přečtěte si také