Virály

7. listopadu 2018 10:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: Mladá žena se nechává vykrmovat ostatními lidmi a touží být nejtlustší na světě. Co jí k tomu vede?

Tato obézní žena, kterou na internetu naleznete pod přezdívkou Lilith the Cenobite (26), pochází z portugalského ostrova Faial a má vskutku zvláštní náplň práce.

Na internetu se živí tím, že postuje své fotky či videa, na kterých se láduje jídlem. Ptáte se, jak je to možné? Jedná se totiž o formu fetiše. Jiní lidé jí kupují jídlo a platí jí za to, že se mohou dívat na to, jak ho jí a následně přibírá na váze. „Nejím doslova nic, dokud mi to jídlo někdo nekoupí,” vysvětluje Lilith, která tak nikdy dopředu neví, co bude ten den konzumovat.

Mladá dívka pochází z chudinské čtvrti a kdysi bývala bezdomovkyně. Sama prý měla o jídlo vždycky nouzi a také v minulosti trpěla anorexií. Všechno se změnilo před pár lety, kdy jí doktor diagnostikoval nevyléčitelnou nemoc a ona si uvědomia, že jí zbývá už jen pár let života. „Chci přibírat. Lámat rekordy. Nechat za sebou něco historického,” říká Lilith, která za poslední tři roky přibrala 133 kilogramů. Z kritiků si nic nedělá. „Komentáře od lidí, kteří mi píšou, že je to nezdravé, jsou zcestné, jelikož mi zbývá jen pár let života," tvrdí žena. Její cíl je stát se nejtěžší ženou na světě. Momentálně tento rekord drží někdo s váhou 285 kg. Nejtěžší zaznamenaná váha v historii byla neuvěřitelných 539 kilogramů!

Sdílejte článek
Štítky obezita jídlo video rekord fetiš galerie obžerství Internet Faial Lilith the Cenobite

Přečtěte si také