Virály

3. února 2020 15:17

redakce Prima Lajk

GALERIE: Mladík ztratil tři nejbližší členky rodiny. Po sledu tragických událostí se rozhodl všechno prodat a procestovat svět se svou fretkou

Občas nás nešťastné události v životě donutí překopat a změnit náš životní styl.

Možná, že k tomu, abychom kompletně změnili svůj život, některým chybí odvaha nebo zkrátka jen ten správný impuls. Každopádně zpátky k věci. Teprve pětadvacetiletý mladík Charles Hammerton z Anglie přišel o svou matku, adoptivní matku i svého nejlepšího přítele. Těžko si představovat, jakou bolest asi zažíval.

Ztráta milovaných a blízkých je pokaždé velmi obtížná, a i když to zní jako klišé, jen čas dokáže zahojit rány, které ve vás zůstanou. Charlie cítil čiré zoufalství, a tak se rozhodl pro drastickou změnu svého života. Opustil práci u Královského letectva, prodal veškerý svůj majetek včetně 3 aut a vydal se na dlouhou cestu. Jeho cílem je procestovat Evropu se svým netradičním domácím mazlíčkem – zachráněnou fretkou jménem Bandit. Za prodané věci Charlie obdržel v asi 19,5 tisíce dolarů, což bylo dost na to, aby si koupil pojízdnou dodávku a vyrazil na cesty. Dohromady už tahle netradiční dvojka navštívila 14 zemí. Jejich dobrodružství můžete sledovat na jeho Instagramu.

Sdílejte článek
Štítky životní styl tragedie cestování nový směr Charles Hammerton

Přečtěte si také