Virály

6. prosince 2017 09:42

redakce Prima Lajk

GALERIE: Mladý tlouštík šel kvůli šílené nadváze do televize, nyní je z něj tenhle SEXY hasič! Za jak dlouho to dokázal?

V roce 2008 se Sam Rouen zúčastnil reality show s názvem The Biggest Loser, ve které vyhraje finanční odměnu ten, kdo shodí největší počet kilogramů. V době, kdy se do ní přihlásil, vážil teprve devatenáctiletý Sam neuvěřitelných 154 kilogramů.

Za 12 týdnů se mu podařilo shodit 71 kg a díky tomu se stal právoplatným vítězem. Teď je mu 29 let, od doby jeho nejvyšší váhy uběhlo deset let a tenhle mladík nemůže vypadat líp. Našel si přítelkyni, se kterou jsou zasnoubení, běhá a chodí do posilovny. Jeho zdravý životní styl mu vydržel i díky tomu, že Sam pracuje jako hasič, takže je každý den v pohybu.

Nicméně i přes své dokonalé tělo ho stále sužuje nedostatek sebevědomí, který se v jeho mysli usadil z dřívějších let. „Pořád nemám rád, když si musím sundat košili. Dokonce i na pláži,“ přiznává mladík. I když na svém vnitřním postoji bude muset ještě zapracovat, tahle proměna si rozhodně zaslouží obdiv.

Sdílejte článek

Přečtěte si také