Virály

21. února 2022 10:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Modelka chce mít nejtlustší vaginu na světě! Neuvěříte, kolik peněz utratila za plastiky

Influencerka posedlá tetováním a plastikami se proměnila v plastikovou princeznu s obří vaginou.

Pětadvacetiletá hvězda sociálních sítí a umělkyně Mary Magdalene z Kanady má za sebou už tolik plastických operací, že ani sama nedokáže spočítat, kolik jich vlastně bylo. Za všechny úpravy těla a obličeje už dala v přepočtu přes tři miliony korun a rozhodně s nimi nehodlá přestat.

Jejím velkým snem je se co nejvíce podobat panence Barbie a mít tu „nejtlustší“ vagínu na světě. V minulosti Mary dokonce podstoupila i plastiku intimních partií, které si nechala přifouknout. Operace však neproběhla podle jejich představ; nejenže při ní téměř zemřela, ale po zahojení si stěžovala, že vypadá jako by měla místo vagíny varlata. „Ztratila jsem tehdy hodně krve. Bála jsem se, že by se to mohlo opakovat. Ale byla jsem ve skvělé kondici. Poslední operace byly bez problémů,“ nechala se slyšet Mary, která od té doby podstoupila už několik dalších úprav.

Poslední změnou byla už celkem čtvrtá operace nosu a lifting očí, který má influencerce zajistit kočičí vzhled. „Příští týden si nechávám ještě pozvednout obočí, vyplnit čelisti a rty a obličej bude hotový,“ nechala se slyšet spokojeně Mary, která kvůli tomu bude muset odletět až do Ruska. V Americe už ji totiž žádný chirurg nechce přijmout.


Přečtěte si také