Virály

12. května 2022 14:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Modelka chce po chlapech, aby si před rande s ní udělali IQ test. Čelí drsné kritice

Žena si od lidí za svůj výrok vyslechla pořádnou dávku kritiky.

Candice Kloss je modelka z New Yorku, která byla hostem pořadu Dobré ráno Británie. Měla se zúčastnit debaty, ve které se řešilo, zda by se rande mělo odvíjet od testů inteligence. Sama Candice se minulý rok se dostala na titulní strany díky svému prohlašení, ve kterém tvrdila, že se jí muži bojí kvůli jejímu vysokému IQ, má totiž 136.

Kloss je zároveň modelkou na OnlyFans a na Instagramu jí sleduje 110 tisíc lidí. Tato žena zároveň zastává názor, že bude randit pouze s lidmi, které mají IQ vyšší než 110. IQ test vám zabere zhruba dvě hodiny a podle modelky si ho kvůli ní zatím udělali dva lidi. Candice to sice podávala s humorem, ale divákům se její postoj moc nezdál a začali jí kritizovat. „Radši bych byl single,“ napsal například jeden. „Ona opravdu chce, aby si někdo dělal test?“ reagoval překvapeně další.

Navzdory nelibosti ostatních lidí si modelka, která je členkou Mensy od svých 17 let, za svým názorem stojí. „Chci po mužích, aby si udělali test, jelikož si chci být jistá, že stojí za to jít s nimi na druhé rande,“ dodala. „Existuje spousty atraktivních mužů, ale pokud nejsou inteligentní, ubírá jim to na kráse,“ vysvětlila. „Jak si můžete užít čas s někým, když se nemůžete propojit skrze konverzaci?“ ptala se.

„Když jsem vyrůstala, byla jsem šprtka a bavila mě věda a matematika, kterou stále miluji,“ vyprávěla vysokoškolská studentka. „Přitahují mě inteligentní muži, kteří mají dobrý smysl pro humor a jsou dobrodružní, přímočaří a zábavní,“ uzavřela žena.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie New York Instagram IQ rande krása galerie modelka OnlyFans inteligenční kvocient randění Mensa International OnlyFans Candice Kloss

Přečtěte si také