Virály

12. července 2022 11:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: Modelka se chtěla podobat Kim Kardashian. Po zpackané plastice toho lituje!

Co všechno jsou lidé schopni udělat, aby se podobali svým vzorům? Brazilská modelka toho obětovala mnohem víc než peníze.

Bývalá brazilská modelka pracující pro Versace Jennifer Pamplona ve snaze vypadat jako televizní hvězda Kim Kardashian podstoupila více než 20 plastických operací. Za celkovou proměnu na klinikách utratila přes 14 milionů korun a během jednoho jediného dne dokonce podstoupila až devět plastických operací.

Místo toho, aby však byla se svým vytouženým vzhledem à la Kardashianka konečně spokojená, teď všech svých zákroků lituje a chtěla by vypadat zase jako dřív. „Lidé mi říkali Kardashianka a už to začalo být otravné,“ nechala se slyšet devětadvacetiletá modelka. „Pracovala jsem, studovala a byla úspěšnou obchodnicí. Lidé si mě stejně ale pamatovali jen proto, že jsem vypadala jako Kim,“ stěžovala si nešťastně s tím, že by udělala cokoli za to, aby vypadala jako předtím.

A že to myslí mladá Brazilka skutečně vážně svědčí i to, že se rozhodla jít znovu pod kudlu a za proměnu zpátky v samu sebe utratila další tři miliony korun. Se svými fanoušky se podělila o fotky bezprostředně po operaci, a proto vás varujeme, že na nich nevypadá úplně hezky. Klikejte tedy jen na vlastní nebezpečí.


Přečtěte si také