návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Modelka se pochlubila drsnou dietou, kterou se udržovala hubená! Šňupala při ní kokain a do toho se cpala…

Co všechno neudělá člověk v zájmu krásy.
Vydáno: 10.01.2019
Modelka s drsnou dietou 7
Autor: Instagram.com Modelka s drsnou dietou 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tak a je to venku. Konečně víme, proč je plno světových modelek stále tak hubených, i když se přitom v reklamách cpou burgery a na Instagramu se fotí u obřích stolů plných jídla. Australská sexbomba Ruby Tuesday Matthews teď odhalila drsnou dietu, díky které se udržovala roky fit.

Poté, co se jí jeden fanoušek zeptal, jak se jí dařilo držet váhu na 54 kilech, svěřila se kráska, že za to mohl její životní styl. Ten totiž zahrnoval prakticky jen tapas a kokain. Jo, čtete dobře.

Doslova pak řekla: „Šňupala jsem hodně kokainu, jako fakt hodně, buď jsem kouřila cigarety, pila černý kafe, nebo prostě šňupala koks.“ Plno lidí si podle ní ani neuvědomuje, jak snadné je něco skrýt. Obzvlášť na sociálních sítích. Dnes už naštěstí žije podstatně zdravěji, částečně i proto, že je matkou dvou dětí. Sexy ale zůstává doteď a její fotky si teď můžete prohlédnout v následující galerii:

Článek je zařazen v: drogy , kokain , koks , hubená , modelka , dieta