Virály

15. března 2022 14:54

redakce Prima Lajk

GALERIE: Modelka se živí prodejem použitých silonek. Kolik jsou za to lidé schopni zaplatit?

Britku během pandemie napadl originální byznys plán, díky kterému si vydělává hezké peníze.

Pro matku tří dětí Lizzy Groombridgovou z anglického Cornwallu byly poslední roky velmi náročné. Kvůli pandemii spojené s rostoucími životními náklady se zkomplikovala situace nejen pro ni, ale pro celou její rodinu. Napadlo ji tedy, že nejrychlejší a nejsnadnější cesta k penězům nevede nikudy jinudy než na všemi známou stránku OnlyFans.

Nechtěla se však připojit k tisícům jiných žen, které zde prodávají erotická videa a fotky bez nápadu, a tak zvolila trochu jinou taktiku. Za třináct stovek za kus prodává milovníkům footfetish použité vzorované silonky a punčocháče. Za celých 18 měsíců pravidelného podnikání si už Lizzy vydělala skoro 1,5 milionů korun a noví zákazníci se prý jenom hrnou.

„Je mi jedno, co si o tom myslí ostatní. Mě to baví,“ řekla rázně sedmadvacetiletá matka. „Jejich názory mi účty neplatí, tak co,“ dodala Lizzy, ze které se postupem času stala místní celebrita. Influencerka na svém tiktokovém účtu nashromáždila už 733 tisíc sledujících a po nedávné operaci prsou doufá, že čísla ještě víc porostou.


Přečtěte si také