Virály

20. září 2022 13:33

redakce Prima Lajk

GALERIE: Modelka si nechala srůst obočí a postavila na tom svou kariéru. Jak se vám líbí?

Sophia Hadjipanteli si přestala trhat chloupky v obličeji a nechala si kompletně srůst obočí.

V dnešní době je v módě přirozenost. Ať už v líčení, tak i v oblékání. Ideály krásy se s postupem času neustále proměňují, ale kdo vlastně určuje, kdo nebo co je krásné? Sophia Hadjipanteli je modelka, která rozhodně na první pohled nevypadá jako prvoplánová kráska. Má výrazně srostlé obočí, ale při bližším prozkoumání zjistíte, že je opravdu zajímavá a něco vás na ní okouzlí.

Objevila se už v několika prestižních časopisech po celém světe a stala se symbolem přirozené krásy. Když se jí v několika rozhovorech ptali, kdo byl jejím vzorem a inspirací, co se sebelásky týče, odpověděla bezmyšlenkovitě, že její maminka.

Na střední škole jí ostatní spolužáci kvůli jejímu vzhledu příliš nepřijali a setkala se s negativními reakcemi okolí také na ulici. Určité poznámky si prý vyslechne i dnes, ale s její sebedůvěrou to nijak neotřáslo. „Je to obzvláště potěšující, když vím, že to velké obočí je na obálce Glamour UK a vypadá skvěle,“ prohlásila modelka, která si z negativních připomínek okolí těžkou hlavu nedělá. Na svých sociálních sítích se snaží neustále povzbuzovat ostatní, aby také ocenili svou přirozenou krásu. „Myslím, že i to je důvod, proč mě spousta lidí sleduje. Protože jsem prostě sama sebou a moc mě neovlivňuje to, co mi říkají ostatní,“ dodala na závěr Sophia.


Přečtěte si také