Virály

9. března 2018 12:03

redakce Prima Lajk

GALERIE: Modelka ukazuje krutou realitu nakupování plavek! Co vám kámošky na Instagramu neukážou?

Takhle nakupují normální holky.

19letá Sonny Turner dělá modelku pro londýnskou společnost Milk Model Management. Milk asi ve smyslu krev a mlíko, Sonny je totiž pořádná holka, na čemž samozřejmě není nic špatného, proto není divu, že je její Instagram plný pozitivních zpráv na téma ženské krásy a různorodosti lidského těla.

Jak se ale pomalu blíží léto (i když to podle počasí tak nevypadá), začnou za chvíli dívky řešit nákup plavek. A jelikož by se mohlo z Instagramu zdát, že všechny ty dokonalé krásky nemají problémy si pořídit jakékoliv plavky se jim zlíbí, realita je taková, že většina žen to tak snadné nemá. A proto teď Sonny sdílela sérii fotek, kde právě tohle znázorňuje. Koupila si největší dostupnou velikost plavek v jednom populárním londýnském obchodě a zjistila, že ani ty jí zkrátka nepadnou.

Komentář pod její fotkou by se pak dal shrnout zhruba takto: Realita nakupování v obchodech může být pro větší dívky děsivá. Značkoví designéři zkrátka nechápou, že potřebujeme nejen bikini, ale oblečení obecně, které bude sedět všem typům žen. Všechny velikosti jsou totiž nádherné a jen proto, že se někdo narodil jinak, to neznamená, že by neměl mít tu samou možnost výběru jako ostatní.

Souhlasíte?

Sdílejte článek
Štítky plavky Instagram Ženy dívky galerie modelky větší velikost skutečnost Sonny Turner

Přečtěte si také