Virály

20. prosince 2017 16:00

redakce Prima Lajk

GALERIE: Moderátor se chlubil odpornými fotkami zabité pumy a jejího vyrvaného srdce! Naštval tím celý internet

Vážně mu podobné fotografie přijdou v pořádku?

O velkou negativní bouři se postaral kanadský moderátor Steve Ecklund, který je hvězdou tamní show o lovení zvířat. I v soukromí je pak velmi aktivním lovcem a na internetu pravidelně sdílí fotky svých úlovků v podobě zabitých medvědů, beranů či pum. Za své chování a brutální fotografie pak sklízí velkou kontroverzi, zejména pak v Evropě a u ochránců zvířat. Se svým novým příspěvkem už ale nejspíš opravdu překročil hranice a nadává mu za ně skoro celý internet.

Ecklund totiž sdílel na sociálních sítích fotku mrtvé pumy, kterou krátce předtím sám zastřelil. Tím ovšem jeho nechutná galerie nekončí. Na další fotce totiž ukazuje vyříznuté srdce či maso z pumy, které připravuje k jídlu! Za tyto fotografie pak sklízí opravdu velkou kritiku. Lidem se nelíbí příliš explicitní a brutální záběry, které navíc bere svými komentáři ještě s humorem a přijdou mu naprosto normální.

Ochránci zvířat pak doslova běsní a nesouhlasí s jeho lovením zvířat jen kvůli tomu, že ho to baví. Proti jeho příspěvkům se pak ohradila také světová organizace na ochranu zvířat PETA. Co si myslíte vy? Také vám podobné fotky mrtvých zvířat a jejich orgánů přijdou naprosto přes čáru?

Sdílejte článek

Přečtěte si také