Virály

9. října 2019 18:56

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Morbidně obézní žena shodila 114 kilo a zveřejnila odpudivé fotky. Tohle vás spolehlivě odradí od přejídání

Když to někdo s přejídáním už fakt přežene, nemá jenom obezitu druhého stupně. Ale přímo morbidní obezitu. Taková tloušťka už není sranda a vážně to obézní lidi ohrožuje na životě.

Své o tom ví Renne Biranová, která nikdy zrovna hubená nebyla. Když se pak začala živit tím, že se přejídala před kamerou – a lidé jí za to platili –, kruh se uzavřel. Jedla a jedla, až skončila s morbidní obezitou. Nutno říct, že Renne neměla lehký život, jako malou ji znásilnili a právě tehdy se začala přejídat jídlem, které ji uklidňovalo.

Na jídle se ale stala závislá a pokračovala v něm nadále. Nezabránilo tomu ani těhotenství. Naopak jen dál přibírala. Jídlo bylo něčím, co ji vždy uklidnilo. Donedávna se dostala na neuvěřitelných 300 kilogramů a vydělávala tím, že se natáčela u jídla a ukazovala to mužům, které vzrušuje vykrmování žen. Pak se rozhodla pro operaci. Musela ale ještě před operací zhubnout.

Bylo třeba, aby shodila aspoň třicet kilo. Nakonec se jí podařilo shodit celých 114 kilogramů. Potom šla na operaci žaludku a konečně se začala cítit dobře.


Přečtěte si také