návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Muž kreslí příšerky ze skvrn od kávy. Tahle šílená stvoření vás pobaví i vyděsí zároveň

Tenhle umělec je krásným důkazem toho, že fantazii se meze nekladou a i rozlitá káva může být obrovskou uměleckou inspirací.
Vydáno: 15.03.2019
Muž kreslí příšerky ze skvrn od kávy 10
Autor: Instagram/thecoffeemonsters Muž kreslí příšerky ze skvrn od kávy 10

Máte rádi kávu, ale nesnášíte, když vám po ní zbyde flek na papíře, který zrovna nejvíce potřebujete? Pak se zkuste inspirovat německým umělcem a textařem Stefanem Kuhnigkem, který proměňuje skvrny od kafe na nejroztodivnější příšerky. Vše začalo, když během jedné nudné schůzky omylem rozlil svůj šálek kávy. Tehdy k fleku přidal pár dalších kapek a tužkou z nich vytvořil nadpřirozená stvoření, která jsou zároveň roztomilá i děsivá, a zasadí je do nějaké vtipné situace.

Na Instagramu už podobných ilustrací sdílel více než tisíc, a protože jsou jednoduše geniální, vybrali jsme ty nejpovedenější kousky z jeho originální sbírky, na které se nyní můžete podívat v naší galerii.

Umělci malují příšery podle dětských kreseb 10

GALERIE: 19 ilustrací, které oživují příšerky nakreslené dětmi. Tyhle realistické výtvory vás vyděsí a pobaví zároveň

Článek je zařazen v: skvrna , káva , příšerky , ilustrace , umělec

reklama