Virály

15. ledna 2020 11:08

redakce Prima Lajk

GALERIE: Muž, který vyhrál stovky milionů, si koupil dodávku z druhé ruky a stále pracuje. Proč si nechce jen tak užívat?

Ne každý, kdo vyhraje v loterii, má potřebu hned všechny peníze utratit za drahá auta nebo se celý den válet u bazénu s koktejlem v ruce.

I když vám možná tato představa zní hezky, to, co udělal dělník Steve Thomson (42), nám dává mnohem větší smysl. Vítěz loterie Euromiliony vyhrál v přepočtu asi 294 milionů korun. I tak si ale koupil dodávku Volkswagen z bazaru a dál pracuje jako stavební dělník. Lidé z jeho okolí o něm mluví jako o laskavém muži, který si častokrát nevzal za svou práci peníze. Proč? Jednomu zákazníkovi například řekl, aby si peníze nechal raději na Vánoce.

„Až se dostanu z toho šoku, budu stejně neustále něco dělat, nejsem ten typ, který dokáže jen sedět. Moji pracovní partneři vědí, že když potřebují pomoc, jsem tu pro ně,“ nechal se slyšet Thomson. Tatínek tří dětí však dodal, že v budoucnu by rád přestal pracovat a přestěhoval se s dětmi i manželkou Lenkou do většího domu. Tenhle muž si výhru rozhodně zasloužil, co říkáte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také